Aukštos kokybės ingredientai

Produktų sudėčių kokybei skiriame išskirtinį dėmesį. Visi ingredientai be jokių išlygų privalo būti tik aukščiausios kokybės! Darysime viską, kad užtikrintume ne tik nepriekaištingą kokybę, bet ir iš puikių ingredientų sukurtume ypač skanius ir lengvai paruošiamus produktus.Jokių-GMO

Aukštos kokybės ingredientus mes parenkame itin atsakingai. Esame ypač griežti žaliavų kokybei, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų produktuose nėra GMO. Tai užtikriname pirkdami žaliavas tik iš tų ūkininkų, kurie neaugina GMO pasėlių.

CO2

Pakeitus gyvūninės kilmės maistą augaliniu, maisto išmetamas CO2 kiekis vidutiniškai sumažinamas iki 60%. Žmonėms renkantis augalinį maistą vartoti vietoj mėsos, milžiniški žemės plotai gali būti naudojami miškininkystei*, o miškai, kaip žinia, sugeria didžiulį CO2 kiekį.

Visi Naturli‘ produktai yra 100% augaliniai ir mes savo ruožtu stengiamės pasiūlyti platų skanių produktų asortimentą, leisdami lengviau pasirinkti augalinį maistą.

*Šaltinis: Danijos vegetarų draugija

Kartu mes stipresni

Norint sugrąžinti pusiausvyrą tarp žmogaus ir gamtos, du yra geriau nei vienas, o trys yra geriau nei du. Toks yra mūsų partnerystės principas – kurti bendruomenę iš žmonių, kuriems artima mūsų pasaulėžiūra ir vertybės. Kuo didesne bendruomene tapsime, tuo labiau pasirūpinsime savo planeta.