www.naturli-foods.lt slapukų politika

Naturli’ Foods A/S („Naturli'”) siekia turėti skaidrią svetainę, kurioje būtų jums aktualiausias turinys. Dėl šios priežasties naudojame technologijas, kurios gali rinkti, apdoroti ir rūšiuoti informaciją apie tai, kaip jūs ir kiti lankytojai naudojate www.naturli-foods.lt (toliau “svetainė”).

Šia politika siekiame sukurti skaidrumą ir suteikti jums išsamią apžvalgą apie tai, ką apima jūsų asmens duomenų apdorojimas, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį bei jūsų galimybes nesutikti su duomenų tvarkymu.

1. Asmens duomenų tvarkymas panaudojant slapukus

Naturli’ slapukų naudojimas gali apimti jūsų asmens duomenų tvarkymą, todėl rekomenduojame perskaityti mūsų privatumo politiką. Privatumas apibūdina asmens duomenų tvarkymą ir jūsų teises.

2. Sutikimas

Jei sutinkate, kad Naturli naudoja ne tik būtinus slapukus, jūs sutinkate naudoti slapukus kaip aprašyta toliau. Savo sutikimą galite bet kada pakeisti arba atšaukti slapukų apžvalgoje.

3. Kas yra slapukai?

Slapukai, tai nedidelės apimties tekstiniai failai, kuriuos Svetainė talpina jūsų kompiuterio kietajame diske, išmaniajame telefone ar kitame elektroniniame įrenginyje. Žodžio “slapukai” reikšmė šioje politikoje ir sutikimo tekste taip pat apima ir kitokio pobūdžio automatizuotą duomenų rinkimą, pvz. “Flash” slapukai (Vietiniai Bendrinami Objektai), Žiniatinklio Saugykla (HTML5), “JavaScript” ar slapukai, įdėti naudojant kitos rūšies programinę įrangą. Žodis “slapukai” taip pat apima informaciją apie IP ir MAC adresus bei kitą informaciją apie jūsų įrenginį.

Slapukai gali būtų naudojami Naturli’ ir trečiųjų šalių.

Iš esmės yra dviejų tipų slapukai – laikini ir nuolatiniai. Laikini slapukai yra susieti su dabartiniu apsilankymu Svetainėje ir automatiškai ištrinami uždarius žiniatinklio naršyklę. Priešingai – nuolatiniai slapukai, kurie bus saugomi jūsų įrenginyje. Nuolatiniai slapukai patys išsitrina po tam tikro laikotarpio, tačiau jie yra atnaujinami kiekvieną kartą apsilankius Svetainėje.
Žemiau pateiktoje schemoje rasite daugiau informacijos apie tai, kokius slapukus ir kokiais tikslais naudojame.

4. Kaip išvengti slapukų ar juos ištrinti?

Jei nenorite, kad Naturli’ įdėtų ar skaitytų slapukus jūsų įrenginyje, galite bet kada pakoreguoti savo nuostatas slapukų apžvalgoje, taip pat atsisakyti slapukų savo naršyklėje, kur galite pasirinkti kurie slapukai turėtų būti leidžiami, užblokuojami ar ištrinami. Kaip tai padaryti priklauso nuo to, kokią naršyklę naudojate. Atkreipkite dėmesį, kad jei naudojate keletą naršyklių, slapukus turėsite ištrinti iš jų visų. Kaip vartotojas, taip pat turite žinoti, kad Svetainė gali neveikti optimaliai jei ištrinsite ar užblokuosite slapukus.

5. Kokie slapukai ir kokiais tikslais yra naudojami?

Slapukų apžvalgoje galite matyti slapukus, kuriuos Svetainė naudoja, tai pat slapukų naudojimo tikslą (-us):